Read Gimęs nugalėti: Raskite savo sėkmės kodą by Zig Ziglar Free Online


Ebook Gimęs nugalėti: Raskite savo sėkmės kodą by Zig Ziglar read! Book Title: Gimęs nugalėti: Raskite savo sėkmės kodą
Date of issue: 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Zig Ziglar
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 942 KB
Edition: Tobulėjimo Projektai

Read full description of the books Gimęs nugalėti: Raskite savo sėkmės kodą:

Ši knyga skirta visiems, kurie iš tikrųjų GIMĘ NUGALĖTI, tiems, kurie supranta, kad juose slypi ne bailumo dvasia, o jėgos ir savidisciplino dvasia.
Gyvenime yra dalykų, kurių TU tiesiog negali padaryti: negali stumti virvės, negali sudėti dantų pastos atgal į tūtelę ir negali pjauti pjuvenų, bet yra tai ką TY gali pakeisti ir turėti tai, ko trokšti.
Pirmas dalykas, kurio turėsi išmokti pradėjęs siekti savo svajonių, tai pasiryžimas išsilaisvinti nuo praeities. Zigas Ziglaras moko, kad raktas į sėkmę - tai į veiksmus orientuotų tikslų siekimas. Knygoje pateikiamas septynių etapų procesas tinka TAU - sėkmingas šios knygos skaitytojui. Vadovaudamasis autoriaus patarimais ir principais TU įgyvendinsi savo svarbiausius išsikeltus tikslus ir sukaupsi solidžius turtus. Tai tikrai veikia! Knygoje pateikiamas subalansuotas požiūris į gyvenimą. Kartu su finansine gerove, TU pradėsi džiaugtis ir gera sveikata, didžiule meile savo šeimai, dvasios ramybe, kuri pasiekiama tik gyvenant taip, kad nereiktų gailėtis.
Gyvenime randate tai, ko ieškote.

Read Ebooks by Zig ZiglarRead information about the author

Ebook Gimęs nugalėti: Raskite savo sėkmės kodą read Online! Zig Ziglar was a motivational teacher and trainer who traveled the world over, delivering his messages of humor, hope, and encouragement. As a talented author and speaker, he had international appeal that transcended every color, culture, and career. Recognized by his peers as the quintessential motivational genius of our times, Zig Ziglar had a unique delivery style and powerful messages that earned him many honors. Today he is considered one of the most versatile authorities on the science of human potential. Ten of his twenty-eight books have been on bestseller lists, and his titles have been translated into more than thirty-eight languages and dialects. He was a committed family man, a dedicated patriot, and an active church member. Zig lived in Plano, Texas, with his wife, Jean.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Gimęs nugalėti: Raskite savo sėkmės kodą
Read EBOOK Gimęs nugalėti: Raskite savo sėkmės kodą by Zig Ziglar Online free

Download Gimęs nugalėti: Raskite savo sėkmės kodą PDF: gims-nugalti-raskite-savo-skms-kod.pdf Gimęs nugalėti: Raskite savo sėkmės kodą PDF